ماسک Pro + با قابلیت بازیافت 99 درصدی وارد بازار می گردد

به گزارش مجله سویگل، ماسک Pro + همراه با پوشش ضدعفونی کننده، استاندارد جدیدی از حفاظت را ایجاد می نماید. این ماسک هم قابل استفاده مجدد بوده و هم 99 درصد قابل بازیافت است.

ماسک Pro + با قابلیت بازیافت 99 درصدی وارد بازار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، شرکت کانادایی زنگرافن (ZEN Graphene Solutions) اعلام نمود که یک قرارداد تجاری قطعی با تربور (Trebor) برای فراوری تجهیزات حفاظتی شخصی تقویت شده با ZENGuard امضا نموده است. این توافق شامل ماسک های جراحی، فیلتر های مربوط به ماسک Pro+، دستکش های نیتریل و چند محصول دیگر است.

تریبور یک ماسک N 95 استاندارد فراوری می نماید و در حال ثبت پتنت مربوط به فناوری این ماسک موسوم به Pro + Respirator Mask (Pro +) است. ماسک Pro + همراه با پوشش ضدعفونی نماینده شرکت زنگرافن، استاندارد جدیدی از حفاظت را ایجاد می نماید. Pro + هم قابل استفاده مجدد بوده و هم 99 درصد قابل بازیافت است و آن را به یکی از برترین گزینه های زیست محیطی تبدیل می نماید. تریبور آرایکس بعلاوه یک ماسک جراحی 3 لایه با محافظت ضدویروس زنگرافن در سبد خود دارد.

گرگ فنتون مدیرعامل زنگرافن اظهار کرد: پس از همکاری نزدیک با جورج ایروین و تیم تربور در سال گذشته، ما یک رابطه کاری عالی ایجاد کردیم و مشتاق هستیم اولین محصول خود را با هم عرضه کنیم، ماسک جراحی Trebor Rx با فناوری ZENGuard /که بیش از 99.99 درصد بازده فیلتراسیون باکتریایی و ویروسی دارد.

این یک موفقیت تجاری قابل توجه برای هر دو سازمان است، اما مهمتر از آن، این گزینه جدیدی برای کادر درمان و سایر افرادی است که در محیط های با ریسک بالاتر زندگی می نمایند و مایل به افزایش قابل توجه کارایی فیلتراسیون باکتریایی و ویروسی در مقایسه با یک ماسک یکبار مصرف ASTM سطح 3 هستند.

تربور و زنگرافن سخت کوشش نموده اند تا یک ماسک انقلابی به بازار عرضه نمایند. حفاظت بیشتر در ماسک این شرکت فقط شروع یک خط گسترده تجهیزات حفاظتی ضدمیکروبی است که برای ایمن نگه داشتن کادر درمان طراحی شده است. رابطه این دو شرکت نمونه ای از همکاری دو بخش خصوصی در کانادا است که برای توسعه، فراوری، بازاریابی و فروش محصول درجه یک در سطح جهانی با هم همکاری می نمایند.

زنگرافن یک شرکت فعال در حوزه فناوری نانو است که در حال توسعه و تجاری سازی راهکار های مراقبت های بهداشتی نسل بعدی در زمینه های پیشگیری، تشخیص و درمان است. این شرکت در حال حاضر روی تجاری سازی ZENGuard ™، یک پوشش با فعالیت ضد میکروبی کار می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1818

به "ماسک Pro + با قابلیت بازیافت 99 درصدی وارد بازار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسک Pro + با قابلیت بازیافت 99 درصدی وارد بازار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید