معمای جسد سوخته زن 30 ساله

به گزارش مجله سویگل، ساعت 10:10 صبح پنجشنبه گذشته مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از کشف جسدی در انتهای بزرگراه باقری خبر داد. با اعلام این خبر بازپرس کشیک قتل پایتخت و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند.

معمای جسد سوخته زن 30 ساله

به گزارش روزنامه ایران، نخستین بررسی ها نشان می داد که محل کشف جسد، پاتوق معتادان خیابانی بوده است. مردی که جسد را پیدا کرده بود به مأموران کلانتری 136 تهرانپارس گفت: با خودروام در بزرگراه می رفتم که بنزین خودروام تمام شد می خواستم از خودرو های عبوری بنزین بگیرم، اما ظرف نداشتم به همین خاطر به دنبال پیدا کردن ظرف به سمت حاشیه بزرگراه رفتم و در جست و جو بودم که ناگهان با جسد سوخته ای روبرو شدم.

در ادامه بررسی ها تعیین شد که جسد متعلق به زنی حدود 30 تا 35 ساله است و از زمان مرگ بیش از 48 ساعت می گذرد. زن جوان لباس های بیرون به تن داشت و از آنجایی که دو گردنبند و انگشتر طلای او سرقت نشده بود فرضیه جنایت به خاطر سرقت رنگ باخت.

در تحقیقات میدانی چند پوکه فشنگ و تکه ای از اسلحه کلت کمری شکسته پیدا شد. واحدی بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و تعیین شدن علت مرگ را صادر کرد. همچنین فشنگ ها و تکه شکسته اسلحه به آزمایشگاه فیزیک جنایی منتقل شد.

منبع: فرارو
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1039

به "معمای جسد سوخته زن 30 ساله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای جسد سوخته زن 30 ساله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید