نارضایتی بازبین های فیس بوک از شرایط کاری

به گزارش مجله سویگل، معاون نخست وزیر ایرلند با دو بازبین محتوا در فیس بوک دیدار کرد و تصمیم دارد با نوشتن نامه ای به این شرکت نگرانی های مربوط به آنان از جمله حضور در دفاتر کاری و بهداشت روان آنان را مطرح کند.

نارضایتی بازبین های فیس بوک از شرایط کاری

معاون نخست وزیر ایرلند با بازبین های محتوا در فیس بوک ملاقات نموده که به نگرانی های جدی درباره شرایط کاری خود اشاره داشته اند.

بازبین های محتوا در فیس بوک ماه ها است که از شرکت می خواهند برای آنها حقوقی معادل بقیه کارمندان دورکار آن طی شیوع کووید 19 قائل گردد. این درحالی است که نگرانی های درباره میزان پشتیبانی بهداشت روانی برای این گروه از کارمندان وجود دارد که به طور مداوم در معرض محتوای نامناسب قرار دارند. آنها به وسیله یک شرکت کوالن استخدام شده اند. این شرکت پیمانکار عظیم فیس بوک در بخش بازبینی محتوا در ایرلند به حساب می آید.

لئو وارادکار با ابراهیم حلاوا و پریا مشفقی، دو بازبین فیس بوک در دوبلین ملاقات نموده است. به همین دلیل وارادکار میخواهد طی نامه ای نگرانی های اشاره شده را به فیس بوک منتقل کند. این درحالی است که به گفته حلاوا او و مشفقی با صحبت کردن از نگرانی هایشان، شغلشان را به خطر انداخته اند.

اصلی ترین نگرانی این کارمندان آن است که مجبور به حضور در دفاتر اداری شوند. زیرا در دفاتر فیس بوک موارد ابتلاء به کووید 19 مشاهده شده است.

حلاوا در این باره می گوید: من درباره بازگشت به دفتر کار به شرکت شکایت کردم و گفتم مادرم مبتلا به سرطان و در حال بهبود است. من و خواهرم به نوبت از او مراقبت می کنیم. حضور در محل کار در چنین شرایط سختی ناعادلانه است. اما پاسخ مدیران مرا عصبانی کرد. آنها به من گفتند سعی کن از خانواده ات دور بمانی. بسیاری از کارمندان نگرانی ایمنی و بهداشت روحی خود هستند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1419

به "نارضایتی بازبین های فیس بوک از شرایط کاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نارضایتی بازبین های فیس بوک از شرایط کاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید