واشنگتن بجای دخالت در امور دیگران به اعتراضات داخلی خود توجه کند

به گزارش مجله سویگل، سخنگوی وزارت خارجه چین ضمن انتشار رشته پیامی در حساب توییتری خود، به روابط متشنج اخیر آمریکا و چین پرداخت و تاکید نمود که واشنگتن بجای دخالت در امور سایر کشورها باید به اعتراضات داخلی کشور خود توجه کند.

واشنگتن بجای دخالت در امور دیگران به اعتراضات داخلی خود توجه کند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خبرنگاران، هوا چونیینگ، سخنگوی وزارت خارجه چین ضمن انتشار رشته پیامی در حساب توییتری خود، به روابط متشنج اخیر آمریکا و چین پرداخت و تاکید نمود که واشنگتن بجای دخالت در امور سایر کشورها باید به اعتراضات داخلی کشور خود توجه کند.

سخنگوی وزارت خارجه چین نوشت: سال هاست که آمریکا از محصولات ارزان و باکیفیت بالای چینی بهره مند است. فراوری محصولاتی که به قیمت از بین رفتن محیط زیست چین بوده است.

دیپلمات ارشد چینی اضافه نمود: اکنون که چین در حال توسعه پایدار است و در حال تکمیل زنجیره تامین است، آمریکا همچنان به ما حمله نموده و از ما سرقت می نماید.

سخنگوی وزارت خارجه چین در ادامه به اظهارات بی اساس و همیشگی وزیرخارجه آمریکا پرداخت و نوشت: درست است که رفتار شیطانی دیپلمات عالی آمریکا، درک مردم در سراسر دنیا را نسبت به آمریکا تغییر داده است و چهره این را که پیش تر به عنوان فانوس دریایی شناخته می شد، تغییر داد. وی در ادامه اضافه نمود: به همین دلیل می خواهم از پمپئو تشکر کنم، زیرا هر وقت دهان خود را باز نموده، مردم چین به کشور خود و حزب حاکم بیشتر علاقه مند شده اند.

وی در نهایت تاکید نمود که مردم آمریکا مستحق برابری و زندگی بهتری هستند و اینکه وقت آن رسیده تا واشنگتن به اعتراضات مردم خود گوش فرا دهد و برای بهبود زندگی آن ها وقت بیشتری صرف کند.

تنش های اخیر بین آمریکا و چین در پی اتهام زنی های واشنگتن به پکن درباره مخفی کاری درباره شیوع ویروس کرونا و همچنین دخالت های همیشگی آمریکا در امور هنگ کنگ طی ماه های اخیر افزایش یافته است. آمریکا تحریم های متعددی را علیه چین طی ماه های اخیر به تصویب رسانده است.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1152

به "واشنگتن بجای دخالت در امور دیگران به اعتراضات داخلی خود توجه کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واشنگتن بجای دخالت در امور دیگران به اعتراضات داخلی خود توجه کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید