چهارمین مجوز گردشگری کشاورزی در استان اردبیل صادر شد

به گزارش مجله سویگل، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: چهارمین مجوز گردشگری کشاورزی استان اردبیل در شهرستان مشگین شهر با توجه به ظرفیت های بالای این شهرستان در بخش گردشگری صادر شد.

چهارمین مجوز گردشگری کشاورزی در استان اردبیل صادر شد

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، صغری فرشی ظهر روز 18 اردیبهشت اظهار کرد: استان اردبیل دارای ظرفیت های بالایی در بخش کشاورزی بوده که همین امر سبب شد تا با تلاش های لازم به عنوان استان پیشگام کشور در صدور مجوزهای گردشگری کشاورزی محسوب شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با اشاره به صدور اولین پروانه گردشگری کشاورزی کشور در استان اردبیل اعلام نمود: با صدور پروانه به مزرعه گردشگری در اردبیل، مناطق مستعد در این حوزه در سایر نقاط استان نیز شناسایی و برای آنها مجوز صادر شد.

او از صدور چهارمین مجوز گردشگری کشاورزی استان اردبیل در شهرستان مشگین شهر خبر داد و گفت: پس از اردبیل در شهرستان های کوثر و بیله سوار نیز مجوز گردشگری کشاورزی صادر شد و در حال حاضر نیز شاهد ارائه مجوز در شهرستان مشگین شهر هستیم.

فرشی با اشاره به تفویض اختیار صدور مجوزهای گردشگری از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان به اداران شهرستانی اذعان کرد: با توجه به این امر فرایند صدور موافقت های اصولی گردشگری کشاورزی در شهرستان ها تسریع می شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل اضافه کرد: با پیشتازی استان اردبیل در حوزه صدور مجوزهای گردشگری کشاورزی، در حال حاضر اردبیل به عنوان برند گردشگری کشاورزی کشور مطرح است و تلاش می کنیم با توجه به ظرفیت های استان در این حوزه زمینه برای رونق این شاخه از گردشگری را فراهم آوریم.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1602

به "چهارمین مجوز گردشگری کشاورزی در استان اردبیل صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمین مجوز گردشگری کشاورزی در استان اردبیل صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید