کلاس های آموزشی دانشگاه نوشیروانی به صورت ترکیبی است ، امکان پذیرش 30 درصدی دانشجویان در خوابگاه

به گزارش مجله سویگل، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: خوابگاه ها با 30 درصد ظرفیت آماده پذیرش دانشجویان هستند. دانشجویان به صورت دوره ای به دانشگاه خواهند آمد و اولویت حضور در خوابگاه با دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

کلاس های آموزشی دانشگاه نوشیروانی به صورت ترکیبی است ، امکان پذیرش 30 درصدی دانشجویان در خوابگاه

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

سید محمود ربیعی، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران در مورد چگونگی بازگشایی دانشگاه در سال تحصیلی جدید گفت: شیوه برگزاری کلاس های آموزشی در ترم 00-99 به صورت ترکیبی خواهد بود.

ربیعی گفت: خوابگاه ها با 30 درصد ظرفیت آماده پذیرش دانشجویان هستند. دانشجویان به صورت دوره ای به دانشگاه خواهند آمد و اولویت حضور در خوابگاه با دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی اضافه نمود: مرکز بهداشت را در دانشگاه مستقر کردیم تا به حفظ پروتکل های بهداشتی نظارت داشته باشد. همچنین خوابگاه ها در بین هر دوره از رفت و آمده دانشجویان ضدعفونی خواهد شد. لازم به ذکر است که سرویس های بهداشتی و راهرو ها به صورت روزانه سم پاشی و گندزدایی خواهد شد.

وی گفت: جشن خوش آمد گویی به دانشجویان ورودی جدید به احتمال زیاد در آبان برگزار می گردد. تصمیم به این است که دانشجویان را در آبان ماه به صورت حضوری ببینیم. هنوز تصمیم قطعی در چگونگی برگزاری جشن نداریم، اما حضور دانشجویان ورودی جدید در آبان ماه برای آشنایی آن ها با دانشگاه الزامی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1157

به "کلاس های آموزشی دانشگاه نوشیروانی به صورت ترکیبی است ، امکان پذیرش 30 درصدی دانشجویان در خوابگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های آموزشی دانشگاه نوشیروانی به صورت ترکیبی است ، امکان پذیرش 30 درصدی دانشجویان در خوابگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید