اخبار مجلس

تکلیف برگزاری آزمون دستیاری امروز معین می گردد خبرنگاران

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: پس از برگزاری جلسات با دیوان عدالت اداری، قضات قول داده اند که تا آخر وقت اداری امروز 27 اسفندماه 99 نتیجه قانونی خود را اعلام نمایند.

1 اردیبهشت 1400

خبرنگاران تصویب اسناد راهبردی و برنامه ای تدوین شده براساس قانون مدیریت بحران

تهران - خبرنگاران - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از تصویب اسناد راهبردی و برنامه ای تدوین شده بر اساس قانون مدیریت بحران اطلاع داد.

23 فروردین 1400

آخرین فهرست شهر های ممنوعه سفر نوروزی 1400

بر اساس اطلاعیه ستاد ملی مقابله با کرونا فهرست شهرهای قرمز و نارنجی ممنوعه سفر نوروزی 1400 چهارم فروردین ماه به روز رسانی شد و بعضی شهرهای نارنجی کرونا قرمز و بعضی شهرهای زرد نارنجی شدند.

21 فروردین 1400

قالیباف: کار های مهمی برای تسهیل ازدواج جوانان در دست اقدام است خبرنگاران

رئیس مجلس گفت: برای کاهش فشار معیشتی روی خانواده ها، توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، تسهیل ازدواج جوانان، افزایش خردمندانه جمعیت و ساماندهی نظام مشاوره کار های مهمی در دست اقدام است.

18 فروردین 1400

ترافیک در 4 محور مواصلاتی کشور

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی از ترافیک نیمه سنگین در 4 محور مواصلاتی کشور و احتمال بارش باران و برف در بیشتر محورها در روزهای آینده اطلاع داد.

15 فروردین 1400

قالیباف: دولت در عمل به مصوبه مجلس لحظه ای درنگ نکرد، غنی سازی 20 درصد مرحله به مرحله انجام شد

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس مجلس گفت: بر اساس قانون رفع تحریم، برای نظارت به سایت فردو آمده ایم و لازم است تشکر کنم از دولت محترم که در اجرای قانون لحظه درنگ نکردند.

7 اسفند 1399

پیش بینی تولید 25 میلیون دوز واکسن کرونا ایرانی تا خرداد ماه

قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی گفت: پیش بینی شده که 25میلیون دوز تولید داخلی واکسن ایرانی کرونا تا اردیبهشت و خرداد ماه 1400 داشته باشیم.

30 بهمن 1399

خبرنگاران نظر کمیسیون تلفیق درباره بودجه رای مثبت نمایندگان را خواهد گرفت

مشهد- خبرنگاران- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: با تغییراتی که کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه 1400 داده است لایحه بودجه رای مثبت قاطبه مجلس را خواهد گرفت.

23 بهمن 1399

خبرنگاران نه عظیم کنگره به سیاست امنیتی ترامپ در اروپا

تهران- خبرنگاران- مخالفت کنگره آمریکا با تصمیم دولت ترامپ برای خارج کردن نظامیان این کشور از آلمان حامل پیغام مهمی به رئیس جمهوری منتخب بوده و نویدبخش خاتمه دوره پر تلاطم مناسبات آلمان و آمریکا به شمار می رود.

12 دی 1399

جلسه فوق العاده هیئت دولت در خصوص آنالیز لایحه بودجه 1400

اولین جلسه فوق العاده هیئت دولت در خصوص آنالیز بودجه سال 1400 با حضور رئیس جمهور برگزار گردید.

2 دی 1399

خبرنگاران فعالیت هیات های حل اختلاف کار در سیستان وبلوچستان متوقف شد

زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان وبلوچستان گفت: به منظور اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر حضور یک سوم کارکنان در مناطق قرمز، فعالیت هیات های تشخیص و حل اختلاف کار از امروز شنبه به مدت 2 هفته متوقف می گردد.

1 دی 1399

واکنش پروانه سلحشوری به حمله ذوالنوری به روحانی

خبرنگاران : پروانه سلحشوری می گوید: چطور می شود که رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس علنا می گوید باید رئیس جمهور را اعدام کنیم و همه رسانه های خارجی به بازتاب این اظهارات می پردازند اما به ایشان حتی تذکر داده نمی شود. بسیاری...

8 آذر 1399

نوروزی: ملاقات اعضای کمیسیون قضایی با رئیسی ، کمیسیون درصدد جبران زمان های از دست رفته است

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: کمیسیون قضایی به علت دیر تشکیل شدن نسبت به سایر کمیسیون ها از نظر زمانی عقب است. از این رو تمام سعی و تلاشش را می نماید تا زمان های از دست رفته را جبران کند تا به سایر کمیسیون های مجلس برسد.

26 آبان 1399

رسانه سعودی از اظهارات اسلام ستیزانه مکرون حمایت کرد

ایسنا نوشت: یک شبکه سعودی در اقدامی عجیب به توجیه اظهارات اخیر اسلام ستیزانه رئیس جمهوری فرانسه پرداخت.

25 آبان 1399

ترامپ مذاکره بر سر یاری های مرتبط با کرونا را قطع کرد، پلوسی: ترامپ چهره واقعی خود را نشان داد

ایسنا نوشت: ترامپ گفت وگو بر سر لایحه کمک به آسیب دیدگان بر اثر پاندمی کرونا را قطع کرد و آن را به پس از پیروزی در انتخابات محول ساخت. به گفته ترامپ گفت وگو بر سر مشوق های مالی که با حزب دموکرات جریان دارد، نافرجام بوده است.

19 آبان 1399

دستور شیخ سلمان برای رسیدگی فوری به شکایت النصر از پرسپولیس

هماهنگ کننده رسانه ای سابق در فیفا بیان نمود: رئیس کنفدراسیون آسیا دستور فوری برای رسیدگی به شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس را داده است.

18 آبان 1399

نقش سعد الجبری در اجبار بن سلمان به پذیرش خواسته های آمریکا

محمد بن سلمان در ازای سکوت ترامپ در برابر اسرار الجبری از جنایات آل سعود چاره ای جز پذیرش خواسته های آمریکا را ندارد و این امر بن سلمان را میان گزینه بد و بدتر قرار داده است.

11 مهر 1399

رئیس شورای اروپا هم به لبنان می رود

به گزارش خبرنگاران، شارل میشل رئیس شورای اروپا در حساب کاربری خود در توئیتر گفت که قرار است شنبه هفته آینده برای آنالیز خسارات ناشی از انفجار بیروت به این شهر سفر کند.

6 مهر 1399

پیشنهاد جداسازی دانش آموزان افغان بدلیل فرهنگ و آداب متفاوت بود ، رسانه های خارجی اشتباه می کنند

کننده شاهین شهر در مجلس گفت: این اتفاق این طوری است که من متذکر شدم که هم دانش آموزان افغانستانی و هم ایرانی بتوانند طبق آداب و رسوم و فرهنگ خود تحصیل کنند و آن طوری نیست که رسانه های خارجی بازگو می کنند.

29 شهریور 1399

شریعتی: نامه تاجگردون به هیئت رئیسه مبنی بر عدم رای گیری اعتبارنامه در صحن ، تصویب و رد اعتبارنامه در مجلس نفی کار شورای نگهبان نیست

کننده مردم تهران در مجلس گفت: دیروز متوجه شدیم که آقای تاجگردون نامه ای به هیئت رئیسه مجلس نوشتند و در آنجا مفصل خواسته اند که رای گیری نشود، اما در آنجا باز به صورت خلاف واقع نوشته است که من در تمام مراجع چهارگانه و تمام مراحل تایید صلاحیت، صلاحیتم تایید...

12 شهریور 1399
تعداد: (52)