استخدام پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان از بدو تحصیل

به گزارش مجله سویگل، خنیفر گفت: پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان از بدو تحصیل، استخدام می شوند.

استخدام پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان از بدو تحصیل

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: سال جاری هم مانند سال های گذشته حدود 20 ردیف برای استخدام 20 هزار نیرو با اهتمام وزیر آموزش پرورش و معاونت استخدامی تعریف شد. این نیرو از میان فارغ التحصیلان دبیرستانی تمام استان ها و 98 پردیس، مرکز پذیرش می شوند. پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان از بدو تحصیل، استخدام می شوند.

او گفت: این افراد دو برابر تحصیل خود تعهد خدمت به آموزش و پرورش دارند. امیدواریم فعالیت آنها از اول مهر سال تحصیلی جدید شروع گردد اما اگر ستاد مقابله با کرونا اجازه باز شدن مدارس را ندهد، ما شبکه های الکترونیکی خود را فعال نموده تا بتوانند از این طریق سال تحصیلی را شروع نمایند.

خنیفر اعلام کرد: دانشجویان ما توانستند کلاس های عملی خود را بگذرانند. اگر دانشجویان نتوانند تا 15 شهریور امتحانات عملی خود را پاس نمایند، می توانند به وسیله سامانه شاد امتحانات خود را به سرانجام برسانند. معلمان حتی بعد از 8 سال خدمت متعهدانه خود می توانند حدود 30 -35 سال به کار معلمی خود ادامه دهند. دانشجویان در کنار کار معلمی خود می توانند به تحصیل خود همچنان به وسیله دانشگاه های مربوطه ادامه دهند.

او گفت: حدود 77 هزار نفر جذب خواهند شد که از این تعداد حدود 28 هزار نفر از مهارت آموزان و 25 هزار نفر هم از سواد آموزان خواهند بود. همچنین حدود 5 هزار نفر هم از سال های گذشته هستند که به کار گرفته خواهند شد. کف احتیاج ها حدود 120 تا 130 هزار نیرو است که با تمهیدات آموزش و پروش و همکاری بین دانشگاه و آموزش و پرورش حل خواهد شد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان توضیح داد: بهترین روش برای سنجش کنکور است اما در صورت بروز مسائل برای برگزاری آن می توانیم به طور منطقه ای این کار را انجام دهیم. ما تابع گفته های ستاد مقابله با کرونا هستیم، امیدواریم با رعایت تمام نکات بهداشتی بتوانیم کنکور را که بهترین روش سنجش است، برگزار کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1110

به "استخدام پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان از بدو تحصیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استخدام پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان از بدو تحصیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید