اعمال تخفیف 30 درصدی صندوق پالایشی یکم

به گزارش مجله سویگل، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا معتمد گفت: مغایرت هایی درباره پذیره نویسی صندوق پالایشی یکم بین درگاه های گارگزاری و سیستم بانکی وجود داشت که شرکت سپرده گذاری مغایرت را رفع نموده و امکان انجام معامله وجود دارد.

اعمال تخفیف 30 درصدی صندوق پالایشی یکم

وی ادامه داد: پذیره نویسی در درگاه های کارگزاری مطابق با دستورالعمل های شرکت سپرده گذاری مرکزی است، اما پذیره نویسی در سیستم بانکی، براساس قوانین شرکت سپرده گذاری نبوده و شرکت سپرده گذاری این مغایرت ها را رفع نموده است.

معتمد گفت: اگر مدیر صندوق تصمیم به آغاز معاملات کند می تواند از روز شنبه به ناظر بازار در بورس تهران درخواست دهد و بورس تهران بر اساس فرآیند پذیرش، نماد را بازگشایی می نماید.

این مقام مسئول با بیان اینکه مدیر صندوق منابعی برای بازارگردانی در اختیار دارد اضافه نمود: 30 درصد تخفیف و افزایش سرمایه ا که قرار بود به سهامداران تعلق بگیرد در صندوق اعمال شده است و با توجه به اینکه هر زمانی باز گردد حتما ناظر nav را اعلام خواهد نمود.

مدیر نظارت بر نهادهای اقتصادی سازمان بورس و اوراق بهادار ادامه داد: به سهامداران توصیه می کنم با توجه به اینکه در خاتمه معاملات هفتگی، بازار نسبت به پالایشی ها اقبال خوبی نشان داده است سهامداران شکیبا باشند تا واحدهای این صندوق به سوداوری خوبی برسد بعد اقدام به فروش نمایند.

منبع: مهر

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1253

به "اعمال تخفیف 30 درصدی صندوق پالایشی یکم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال تخفیف 30 درصدی صندوق پالایشی یکم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید