بریتیش کلمبیا 407 نفر دیگر را دعوت کرد

به گزارش مجله سویگل، دیروز مورخ 15 سپتامبر استان بریتیش کلمبیا جدیدترین پذیرش PNP را برگزار نموده و برای 407 متقاضی دعوتنامه صادر نموده است. حداقل امتیاز متقاضیان این پذیرش بین 75 تا 90 بوده است.

بریتیش کلمبیا 407 نفر دیگر را دعوت کرد

اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می نماید که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا به صورت هفتگی پذیرش برگزار می نماید و و پذیرش قبلی در تاریخ 8 سپتامبر برگزار گردید. بریتیش کلمبیا مجموعا تا به اینجای امسال میلادی 6000 دعوتنامه برای متقاضیان برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا و Tech Pilot صادر نموده است. متقاضیان Tech Pilot از داشتن پیشنهاد کار تمام وقت دائمی که بیشتر جهتهای مهاجرتی برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا شرط می نمایند معاف هستند. در عین حال متقاضیان مهاجرت به وسیله Tech Pilot باید جاب آفر داشته باشند و هنگام دریافت دعوتنامه باید از اعتبار این پیشنهاد شغل باید 120 روز به جای مانده باشد.

لازم به ذکر است سیستم اکسپرس انتری اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.

اما جهت مهاجرتی دیگر بریتیش کلمبیا Tech Pilot است؛ از جمله شرایط Tech Pilot بریتیش کلمبیا این است که متقاضیان باید در یکی از جهتهای مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام نموده باشند و در یکی از 29 شغل معتبر Tech Pilot حد اقل سابقه کار 12 ماهه داشته باشند. متقاضیان بر اساس عواملی نظیر سطح تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی و مکان اشتغال خود در کانادا ارزیابی می شوند. بریتیش کلمبیا پذیرش های مختص مشاغل بخش تکنولوژی را به صورت هفتگی برگزار می نماید. متقاضیان برای درخواست مهاجرت به وسیله این جهت باید هزینه ای بپردازند: در ماه آگوست امسال 1,150 دلار هزینه درخواست 500 دلار هزینه بازبینی است. اگر متقاضی تایید گردد می تواند از انتخاب استانی خود برای ارائه درخواست جهت اقامت دائم استفاده کند. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می نمایند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد.

لازم به ذکر است اکسپرس انتری همچنان هر دو هفته یک بار به برگزاری پذیرش ها ادامه می دهد و همانطور که در خبر قبلی در خصوص جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری مورخ 16 سپتامبر 2020 اعلام شد تا به اینجای امسال میلادی مجموعا 74,150 دعوتنامه یا ITA صادر نموده است.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 18 دی 1400 بروزرسانی: 18 دی 1400 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 1873

به "بریتیش کلمبیا 407 نفر دیگر را دعوت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بریتیش کلمبیا 407 نفر دیگر را دعوت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید