تخصیص 3.5 میلیارد دلار ارز برای حوزه درمان

به گزارش خبرنگاران،سیدحسن قاضی زاده هاشمی بعدازظهر پنجشنبه در حاشیه افتتاح پروژه های دانشگاه علوم پزشکی گناباد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه در شرق کشور به بخصوص استان های خراسان رضوی،جنوبی و شمالی اقدامات خوبی در حوزه درمان اجرا شده که مورد رضایت مردم است.

تخصیص 3.5 میلیارد دلار ارز برای حوزه درمان

وی اضافه نمود: در برنامه ما صرفه جویی اولویت اول بوده که سعی نموده ایم هزینه های اضافی را کم کنیم تا خدمات کاهش پیدا نکند و در این خصوص شاهد اقدامات خوبی مردم هستند.

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی اعلام نمود: برخی اقلام و اقدامات که در بیمه اضافه بودند و یا اگر حذف می شدند برای مردم ایجاد مشکل نمی کرد را حذف نموده ایم و هم پوشانی بیمه ها نیز اجرا شده و امروز هر نفر فقط یک دفترچه بیمه دارد.

قاضی زاده هاشمی ادامه داد: با توجه به نوسانات ارزی رئیس جمهوری مبلغ 3.5 میلیارد دلار با ارز 4200 تومانی را به حوزه سلامت و درمان تخصیص داده اند که این مبلغ ویژه مراکز دولتی می باشد.

وی تاکید نمود: در هر شرایطی که قرار بگیریم خدمات ما کاهش پیدا نخواهد کرد زیرا ما این شایط سخت را پذیرفته ایم و برای مردم کم نخواهیم گذاشت.

لازم به ذکر است در این سفر وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کلینیک تخصصی بیمارستان علامه بهلول،کلینک تشخیص و غربالگری سرطان و ساختمان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد را افتتاح و کلنگ بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی و بخش سوختگی بیمارستان علامه بهلول را با اعتباری 270 میلیارد ریالی به زمین زد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تخصیص 3.5 میلیارد دلار ارز برای حوزه درمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخصیص 3.5 میلیارد دلار ارز برای حوزه درمان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید