شماره 10 پرسپولیس لژیونر می گردد؟

به گزارش مجله سویگل، یکی از برترین خریدهای پرسپولیس در چند فصل اخیر که در ابتدای لیگ بیستم به این تیم آمد میلاد سرلک بود. سرلک به خوبی در پرسپولیس جا افتاد و کاملا مؤثر و در خدمت تیم عمل می نماید. با وجود مخالفت طرفداران، یحیی گل محمدی برای خرید سرلک اصرار زیادی داشت ولی حالا پرسپولیسی ها متوجه می شوند که علت پافشاری یحیی برای جذب این بازیکن چه بود.

شماره 10 پرسپولیس لژیونر می گردد؟

سرلک عصای دست یحیی در دو فصل اخیر بود و سرمربی پرسپولیس علاقه زیادی به او دارد. شاید به علت ساده بازی کردن سرلک بازی او خیلی به چشم نیاید و تماشاگر پسند نباشد ولی فوتبالی ها می دانند میلاد چه مهره با ارزشی برای پرسپولیس است. شماره 10 پرسپولیس به لطف عملکرد خوبش در این تیم در فهرست اسکوچیچ برای تیم ملی هم نهاده شد و توانست به رویای خودش که پوشیدن پیراهن تیم ملی بود برسد.

میلاد در حالی تابستان قبل به پرسپولیس آمد که هنوز از قراردادش با شهرخودرو یکسال به جای مانده بود. به همین علت سرلک می بایست از جیب خودش پول رضایتنامه را به باشگاه شهرخودرو می پرداخت. مدیران پرسپولیس هم به سرلک گفته بودند نمی توانند پولی برای رضایتنامه پرداخت نمایند. میلاد که علاقه زیادی به حضور در پرسپولیس داشت تصمیم گرفت خودش مبلغ درخواستی شهرخودرو که یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان بود را از بپردازد. مبلغ قرارداد سرلک با پرسپولیس در سال گذشته 2 میلیارد و 600 میلیون تومان بود که یک میلیارد و 400 میلیون تومان آن را، سرلک به باشگاه شهرخودرو داد و پولی که گیر خودش آمد یک میلیارد و 200 میلیون تومان بود.

جالب است بدانید قرارداد سرلک برای سال دوم افزایش زیادی نداشت و این بازیکن باکیفیت برای لیگ بیست و یکم چیزی حدود دو میلیارد و ششصد میلیون تومان گرفت. در خاتمه فصل قرارداد سرلک که حالا به یک ستاره تبدیل شده به خاتمه می رسد و تکلیف ماندن یا جدایی این بازیکن هنوز معین نیست.

یحیی گل محمدی به مدیران پرسپولیس اعلام نموده که هرطور شده قرارداد این بازیکن را تمدید نمایند ولی درویش و دوستانش هنوز پیروز به راضی کردن این بازیکن نشده اند. به طور حتم میلاد حاضر نخواهد شد با مبلغی پایین و مشابه با قرارداد امسالش با پرسپولیس تمدید کند ولی یکی از دلایلی که ممکن است باعث جدایی سرلک از پرسپولیس شود، به قرارداد این بازیکن با یک شرکت نقل و انتقالاتی در هلند برمی شود.

شرکت اسپورت لایف که در زمینه ترنسفر بازیکن به لیگ هلند و بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی فعالیت می نماید، با ستاره ملی پوش پرسپولیس قرارداد دارد و از همین حالا در پی ترنسفر کردن این بازیکن در تابستان است.

گفته می شود این شرکت سرلک را به چند تیم هلندی و بلژیکی پیشنهاد داده ولی چیزی قطعی نیست. حال باید دید که پرسپولیس در انتهای فصل باز هم یک ستاره خود را از دست خواهد داد یا اینکه می تواند کاری کند تا میلاد قید پیشنهادات خارجی اش را بزند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: soiigle.ir شناسه مطلب: 2005

به "شماره 10 پرسپولیس لژیونر می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شماره 10 پرسپولیس لژیونر می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید